האובססיה הפינטרסטית שלי: לקשט את ה-"Tech"

קוראים לי שירה ואני מכורה.

אני מכורה לפינטרסט.

פינטרסט, הרשת החברתית שאני לא מפסיקה לציין ולהלל בכמעט כל פוסט ופוסט.

הרשת שכל אישה (שכן 80% מהמשתמשים בפינטרסט הן נשים…) חובבת עיצוב, מזון, אופנה ויצירה ובכלל כל מה שיכול להקרא "לייף-סטייל" פעילה בה (או צריכה להיות פעילה בה בדחיפות).

הרשת, המספקת מפלט זמני מחיי היום יום החדגוניים על ידי נעיצות אינסופיות של מוצרים שאת ממש, אבל ממש, חייבת לעצמך, לילדים או לבית ושל רעיונות שאת ממש, אבל ממש, חייבת ליישם, אם זה בתחום ה-DIY, מתכונים או חינוך הילדים ועוד.

הרשת שמאפשרת לך לחלום.

Pinterest _DressMyTech_PrettySimpleLife_Wallpapers

בינינו, התלבטתי האם לכתוב פוסט שלם על פינטרסט למתחילים, כי אני כל פעם מחדש מופתעת לגלות שחברותיי, במיוחד הישראליות, עדיין אינן שם.

אך האמת, אין צורך. יש מספיק כתבות ופוסטים מקיפים בנושא שיכולים להסביר, להאיר ולתמוך בצעדיכן הראשונים בפינטרסט, כגון סדרת הכתבות בפינטרסט באתר של הבלוגריסטית – יונית צוק: הפצה ברשת החברתית פינטרסט, חוקי יסוד לשימוש בפינטרסט ואיך לבנות פרופיל מנצח או אם לא מפריע לכן לקרוא באנגלית, פינטרסט עצמם מספקים כמה כתבות מאירות עיניים על השימוש באתר וכלים למתקדמים.

ובכל זאת…

למה "שיר ההלל" הזה לפינטרסט, פתאום, אם אין איזו הדרכה בדרך?

אז ככה.

החלטתי להשיק מדור חדש בבלוג שיקרא "האובססיה הפינטרסטית שלי", בו, מידי תקופה, אשתף אתכן באובססיית החיפוש הנוכחית שלי בפינטרסט. זה יכול להיות רעיון, מוצר או סתם שגעון אליו נדבקתי ונעצתי ונעצתי ונעצתי.

ורגע לפני שממשיכים וחושפים את האובססיה הראשונה, כאן המקום לווידוי נוסף. בעזרים הטכנולוגיים שלי (דהיינו,ב- Tech שלי- טלפון, מחשב נייד, טאבלט ושות') לא תמצאו תמונות רקע של הילדים שלי.

אמא רעה. אני יודעת…

אך הסיבה מוצדקת. באמת. אני מתעבת את המראה של תמונות ילדיי, מכוסים באייקונים ו-Appים למיניהן, המותקנים לי על המחשב או הנייד.

ולכן, ת'Tech שלי (התלהבתי מהביטוי 🙂 ) , אני מקשטת ב-Wallpapers מעוצבים למיניהם שאני מוצאת, בשיטוטיי ובחיפושיי, איפה? נכון! בפינטרסט.

אם כן, כבר קל לנחש מה ההתמכרות הראשונה…חיפוש אחר ה-Wallpaper (יענו, טפט בעברית) המ-ו-ש-ל-ם לקשט את ה-Tech (או בעגה פינטרסטית: Dress your Tech).

האובססיה היא ותיקה אך סבב החיפושים הנוכחי אחר הטפט שיקשט בגאון את עזריי, החל רק השבוע עם חזרתו אליי של מחשבי האהוב אחרי תיקון בן חודשיים (!!!) במעבדה ועם הציפייה להגעת הטלפון הנייד החדש שלי, ה-Galaxy Note (שוב !!!).

המשוואה הקפיטליסטית שלי לאושר פשוטה: מוצר חדש + מוצר יפה = אני מאושרת.

ובכן, מוצר חדש  – יש, אפילו שניים (כי המחשב שלי חזר בלנקו, מפורמט ומשודרג לחלוטין). ובכדי שאהיה ממש מאושרת, רק צריך להפוך אותם ליפים, וזו לא בעיה בכלל. כי ברגע שהתחלתי לחקור את הנושא, הבעיה האמיתית היא להחליט איזה מה-Wallpapers הוא הכי מ-ה-מ-ם, הכי מ-ו-ש-ל-ם והכי א-נ-י. כי כולם פשוט יפים יפים.

האם זה יהיה העיצוב של May Design שמידי חודש מעלים ארבעה טפטים בהתאם לחודשי השנה, ופשוט בא לבכות מרוב שהם יפים:

Pinterest _DressMyTech_MayDesign_Wallpapers

או האם להתמכר לאופציות המטורפות שנותן הבלוג D E S I G N L O V E F E S T שעובד כל חודש עם מעצב או אומן אחר על מנת ליצור את הטפטים החודשיים?

Pinterest _DressMyTech_DesignLoveFest_Wallpapers

או פשוט לזרום עם טרנד השיש שרואים בכל מקום?

Pinterest _DressMyTech_Marble_Wallpapers

או אולי כדאי שנפגין סולידריות עם העם הצרפתי בימים אלו?

Pinterest _DressMyTech_Paris_Wallpapers

אוף, כולם כל כך יפים. אני לא מצליחה להחליט. מה אתן אומרות?

בינתיים נראה לי שהמוד שלי הוא קצת חורפי ואני הולכת על השילוב הזה:Pinterest _DressMyTech_Wallpapersאבל אני בטוחה שזה עוד ישתנה עשרות פעמים במהלך השבוע הקרוב.

רעיונות נוספים ועיצובים לטפטים מהממים לקישוט ה-Tech שלכן תוכלו למצוא בבורד שלי בפינטרסט.

אה, ואם אתן לא בענייני טפטים מצויירים ומעוצבים כמו שהצגתי כאן, ואוהבות יותר תמונות "אמיתיות", מצאתי לכן כתבה שסוקרת את 15 האתרים הכי טובים להורדת ה-Wallpaper האולטימטיבי עבורכן.

קישוט נעים!

אולי תאהבו גם את ...

תגובות בפייסבוק

comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *