ברוכה הבאה לבלוג PrettySImpleLife

שמי שירה פורר, והבלוג PrettySimpleLife הוא בלוג אמהות בו אני מביאה לידי ביטוי את ה"אמא יצירתית" הטמונה בחובי.

 בבלוג אני משתפת פרויקטי DIY יצירתיים ופרינטבלס (או בתרגום העברי "הפקות דפוס") שניתן להדפיס, להכין וליצור בקלות עם הילדים בבית, חולקת תובנות ומחשבות שלי ושל אמהות אחרות, לגבי אימהוּת וגידול ילדים, ממליצה על אתרים, אפליקציות וטכנולוגיות אשר כל אמא תמצא אותם שימושיים ומפנה זרקור אל ספרים מומלצים על ידי או פרינטים מעוצבים, שלי ושל אחרות, שיוכלו לשמש הורים בחיי היום-יום.

כאן לא תמצאי פרויקטים מאתגרים או יצירות מורכבות כי האמת היא שגם לי אין זמן או סבלנות לכאלה.

אני אוהבת את החיים שלי פשוטים ויפים ככל האפשר.

קצת עליי: שנת 2010 הייתה שנה מאוד מכרעת בחיי הבוגרים. עד אז ניהלתי, כמו רבות לפניי, את המסלול המוכר של לימודים באוניברסיטה, מגורים בתל אביב עם בן זוג (לימים בעלי, עופר) ועבודה כמנהלת שיווק בחברת היי טק מוכרת. בשנת 2010 חיי התהפכו. כיומיים לאחר סיום ה-MBA שלי, נולד בני בכורי, יונתן, ובמקביל עזבתי את עבודתי ב-6 השנים האחרונות. עזבנו את תל אביב, את ישראל, ועברנו לגור בסיאול, דרום קוריאה, במסגרת עבודתו של בעלי, שם פתחתי פרק חדש בחיי כאמא לזאטוט שרק נולד במדינה לא מוכרת.

על החיים שלי בדרום קוריאה ניתן לקרוא  כאן בבלוג, תחת מדור שהקדשתי כולו למדינה היפיפייה, המרתקת והלא מוכרת זו, אותה אנסה להנגיש לקוראות על ידי שיתוף חוויותיי כאמא וכהריונית בקוריאה, על ידי חשיפה לאלמנטים תרבותיים ייחודיים לה, כמו גישות לגידול ילדים או באמצעות אנקדוטות מצחיקות על החיים שם כמו גם המלצות למסלולי טיולים.

אבל מעבר לכך, ארבע השנים שביליתי בניכר, במדינה שונה כל כך מישראל, בקרב  נשים, מכל קצוות העולם, שחלקן הפכו להיות חברות נפש שלי ובמקצוע קצת שונה משהיה לי קודם (המקצוע הקשה בעולם: "אמא") שינו בי משהו וחשפו צדדים אחרים שלי, יצירתיים יותר שתמיד היו טבועים בי, אך עתה התעצמו, והיום באים לידי ביטוי בבלוג PrettySimpleLife.

המפגש שלי עם אמהות מתרבויות שונות, עוררה אצלי רצון לשתף גם את הקוראות, בתפיסות ומחשבות על לידה, גידול ילדים ובכלל חיים במדינות אחרות במדור "אמהות מסביב לעולם", בו אני מראיינת מידי רבעון אמא המתגוררת במדינה אחרת על פני הגלובוס המשתפת בההבדלים והשוני התרבותי בין גידול ילדים בארץ ובחו"ל.

הנטייה שלי לסדר ויעילות (אשר מתנגשת עם העובדה כי ישנם שלושה ילדים קטנים שמטרתם הפוכה משלי) מנווטת אותי למציאת אפליקציות וטכנולוגיות שימושיות אשר מטרתן לעזור לאמהות עסוקות  לעשות קצת סדר בחייהן המלאים.

החיפוש המתמיד שלי אחר הדרך להיות "אמא יצירתית" אך בו בזמן ערכית וחינוכית לילדיי, מובילה אותי להכנת מרבית פרויקטי היצירה, ה-DIY והפרינטבלס שאני מעלה ומספקת הדרכה אחת לתקופה, בעיקר בהקשר של חגים ומועדים יהודים או אירועים מכוננים בחיי הילדים.

האהבה שלי לעיצוב מספקת לי שעות של שיטוט בבלוגים אהובים, באתרי עיצוב שימושיים (כדוגמת Canva או  Skillshare, עליהם המלצתי כאן) ובפינטרסט. עולמות המספקים לי השראה יומיומית מתמדת ואשר את הממצאים שאני מאתרת, אני משתפת עם קוראות הבלוג.

והאהבה שלי לכתיבה ולמילה הכתובה שבאה לידי ביטוי בכל פוסט ופוסט בבלוג, כאשר החוט המקשר בין כולם – שיהיה יפה ומעוצב אך פרקטי ופשוט ליישום.

תודה שנכנסת לבקר ונשארת לקרוא.

אחד מהדברים שאני הכי אוהבת בעולם הבלוגים הוא הקשר עם הקוראות ואת מוזמנת לפנות אליי עם שאלות, בקשות או רעיונות גם בדוא"ל shira@prettysimplelife.co.il. 

יש לך בלוג מענין, אתר מגניב או עסק קטן ומעונינת לחשוב איתי על דרכים לשיתוף פעולה? מחפשת מקום להתארח בו כפוסט אורח עם המומחיות שלך? מתגוררת בחו"ל ורוצה להתראיין למדור "אמהות מסביב לעולם"? אני תמיד שמחה להכיר נשים מוכשרות! אשמח אם תשלחי לי הודעה קצרה לדוא"ל shira@prettysimplelife.co.il או דרך עמוד "יצירת קשר" ואשמח לשבת איתך על כוס קפה ולשוחח על רעיונות יצירתיים.

"אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים" 

בזכות הבלוג והתמיכה המתמדת מהקוראות, זכיתי להתפתח ולגדול בתחומים משיקים לבלוג. אשמח לפגוש אותך גם מחוץ למסך בעולמות אלו.

החנות של PrettySimpleLife

פרינטים ומוצרי נייר, יפים, מעוצבים ושיקיים המותאמים לילדים ולאימהותיהן, בדיוק כמו שאני כל כך אוהבת לשתף את הקוראות של הבלוג, ניתן למצוא גם בחנות.

מתנות ליולדת, פוסטרים מעוצבים אישית לאירועים או לעיצוב חדרי הילדים, משחקים חינוכיים ועוד הרבה מוצרים שווים שאני עובדת עליהם בדקות אלו ממש ממתינים לך שם.

מוצרים רבים גם ניתנים להתאמה אישית בכיתוב, בצבע ובעיצוב הכללי, כך שהם יתאימו בדיוק ללקוחה שרואה בדיוק איך היא רוצה את הפרינט בראשה.

לחצי כאן וצאי לשופינג בחנות.

הדרכות וסדנאות לשיווק באמצעות ניוזלטרים

עולם הבלוגים הביא אותי להבנה כמה חשובה יצירת הקהילה והקשר עימה. קשר שבא לידי ביטוי באמצעות תוכן איכותי שנותן ערך מוסף, בצורת ניוזלטר מעוצב ומעניין שנשלח למנויות.

ההתמקצעות שלי במערכת לשליחת הניוזלטרים המובילה בעולם, מיילצ'ימפ (שגם חינמית עד 2000 מנויים), וההתמחות שלי בהפיכת הניוזלטר לכלי שיווקי ואפקטיבי, הובילה לפניות רבות מבעלות עסקים קטנים ובלוגריות לשיתוף הידע וכך אני עושה באמצעות מתן מגוון רחב של שירותים לבחירתכן:

> סדנאות אינטימיות (עד 8 משתתפות) לבעלי עסק קטן /   בלוגריות המתקיימות אחת לחודש

> פגישות 1:1 ללימוד והדרכה על מערכת מיילצ'ימפ ובניית ניוזלטר מותאם אישית לעסק / לבלוג

> שירותי בנייה ועיצוב ניוזלטרים ודף נחיתה לאיסוף נרשמים (כולל אופציה למיתוג ולוגו)

לפרטים נוספים אשמח אם תצרו איתי קשר בדוא"ל shira@prettysimplelife.co.il או מלאו את פרטיכן בעמוד הסדנא כאן 

כל הודעה על נרשמת חדשה לניוזלטר של הבלוג מרגשת אותי ועושה לי טוב בלב. אשמח אם גם את תצטרפי לרשימת התפוצה של הניוזלטר, שנשלח לקוראות אחת לשבועיים ומכיל תמיד רעיונות יצירתיים ופשוטים, תכנים מעניינים או ממצאים יפים ושימושיים ברחבי הרשת.